REZİDANS

İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’de; iş, yaşam ve eğlence tek bir merkezde, şehrin en güzel tarafı Torun Center’da.

MERKEZİNDE YAŞAM VAR!

MERKEZİNDE YAŞAM VAR!

İstanbul’un pozitif enerjisi ile birlikte yeni bir yaşama merhaba deyin. Torun Center sizlere bu muhteşem şehrin en canlı bölgesi Mecidiyeköy’de rahat, huzur ve konfor dolu bir hayatın kapılarını aralıyor.

GÖZ ALICI BİR YAŞAM!

42 katlı rezidans kulesinde 1+1’den 4+1’e, 100 ile 425 metrekare arası farklı tiplerde daire seçenekleri ve penthouse daireler ihtişamın merkezinde yaşamak isteyenler için tasarlandı. Özel peyzajlı kat bahçeleri, özel balkonlu daire seçenekleri ve temiz hava konforu sunan trickle vent otomatik açılabilir cam sistemleri ile daha iyi bir yaşamın tanımı Torun Center’da.

GÖZ ALICI BİR YAŞAM

İs, Yaşam bir arada...

Bilgi Al
...

Kusursuz
hizmet…

Torun Center’da yüzme havuzundan, güneşlenme ve dinlenme terasına kadar birçok keyifli ayrıntı bulunuyor. 7/24 concierge hizmetleri, 7/24 güvenlik, vale, teknik servis, kapalı devre izleme sistemi (CCTV), merkezi ısıtma ve soğutma sistemi ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

...

Keyifli
ayrıntılar…

Açık ve kapalı oturma alanları, çocuk oyun odası, özel yemek ve TV salonu ile iki katlı Torun Center Lounge eşsiz İstanbul manzarasıyla size ve sevdiklerinize unutulmaz anılar vaat ediyor.

...

İstanbul’un en
keyifli meydanına komşu

Torun Center rezidanslarından birkaç adım yürüyerek şehrin en modern kent meydanına ulaşabilir ve kaliteli bir şehir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz. Gurme restaurantlar, cafeler, spor salonu ve spa’nın yanı sıra son teknoloji ile donatılmış sinema salonları ve sezonun en popüler oyunlarına ev sahipliği yapan Artı Sahne ile Torun Center, İstanbul için özlenen şehir yaşamını aynı projede buluşturuyor.

Down

Galeri